Telefon: (+48) 534-252-915 E-mail: biuro@dach-konstruktor.pl

Inne konstrukcje drewniane

Inne konstrukcje drewniane

Zapraszamy do współpracy.

 

PROJEKT RYSUNEK 3D OPIS
Zadaszenie 1 Projekt zadaszenia nr 1 nad drzwi wejściowe to konstrukcja o niewielkich wymiarach. Długość połaci dachu wynosi 238cm, a głębokość mierzona od lica ściany to 122cm. Przyjęty w projekcie rozstaw wewnętrzny między słupami konsoli na poziomie 154cm umożliwia montaż zadaszenie dla typowych drzwi wejściowych „100”. Konstrukcja daje ochronę drzwi zarówno przed nadmiernym nasłonecznieniem jak również zacinającym deszczem. Konstrukcja posiada prosty, jednospadowy układ dachu. Zadaszenie jest konstrukcją niezależną. Można ją montować na zakończenie prac budowlanych. Jako pokrycie można wykorzystać materiał z dachu głównego lub zastosować materiał transparenty jak poliwęglan lub szkło.
Zadaszenie 2 Projekt zadaszenia nr 2 nad drzwi wejściowe to konstrukcja o niewielkich wymiarach. Długość połaci dachu wynosi 234cm, a głębokość mierzona od lica ściany to 120cm. Przyjęty w projekcie rozstaw wewnętrzny między słupami konsoli na poziomie 154cm umożliwia montaż zadaszenie dla typowych drzwi wejściowych „100”. Konstrukcja daje ochronę drzwi zarówno przed nadmiernym nasłonecznieniem jak również zacinającym deszczem. Konstrukcja posiada prosty, dwuspadowy układ dachu. Zadaszenie jest konstrukcją niezależną. Można ją montować na zakończenie prac budowlanych. Jako pokrycie można wykorzystać materiał z dachu głównego lub zastosować materiał transparenty jak poliwęglan lub szkło.
Zadaszenie 3 Projekt zadaszenia nr 3 nad drzwi wejściowe to konstrukcja o niewielkich wymiarach. Długość połaci dachu wynosi 234cm, a głębokość mierzona od lica ściany to 122cm. Przyjęty w projekcie rozstaw wewnętrzny między słupami konsoli na poziomie 154cm umożliwia montaż zadaszenie dla typowych drzwi wejściowych „100”. Konstrukcja daje ochronę drzwi zarówno przed nadmiernym nasłonecznieniem jak również zacinającym deszczem. Konstrukcja posiada nieco bardziej skompliowany, trójspadowy układ dachu. Zadaszenie jest konstrukcją niezależną. Można ją montować na zakończenie prac budowlanych. Jako pokrycie można wykorzystać materiał z dachu głównego lub zastosować materiał transparenty jak poliwęglan lub szkło.
Brama Projekt drewnianej bramy, asymetryczna z wbudowaną furtką w światło bramy. Konstrukcja wsporcza bramy wykonana w postaci kratownicy z kantówki o przekroju 160x160 mm. Do jej montażu zaleca się okuć metalowych, sztywno mocowanych do betonowego fundamentu. Brama nie posiada zadaszenia. Skrzydła bramy oraz furtki zaprojektowanie zostały z belek o przekroju 100x100mm. Zastosowanie drewna takich wymiarów podyktowane jest przede wszystkim trudnymi warunkami w jakich użytkowana jest brama.
Brama asymetryczna z zadaszeniem Projekt drewnianej bramy, asymetrycznej z wbudowaną furtką w światło bramy oraz dodatkowym zadaszeniem. Światło bramy: szerokość ~3,5m wysokość 2,8 m. Konstrukcja wsporcza bramy wykonana w postaci kratownicy z kantówki o przekroju 160x160 mm. Do jej montażu zaleca się okuć metalowych, sztywno mocowanych do betonowego fundamentu. Brama nie posiada zadaszenia. Skrzydła bramy oraz furtki zaprojektowanie zostały z belek o przekroju 100x100mm. Zastosowanie drewna takich wymiarów podyktowane jest przede wszystkim trudnymi warunkami w jakich użytkowana jest brama.
Brama symetryczna z zadaszeniem Projekt drewnianej bramy, symetrycznej z dodatkową furtką oraz zadaszeniem. Światło bramy: szerokość ~3,5m wysokość 2,8 mm, furtka szerokość ~0,9 m. Konstrukcja wsporcza bramy wykonana w postaci kratownicy z kantówki o przekroju 160x160 mm. Do jej montażu zaleca się okuć metalowych, sztywno mocowanych do betonowego fundamentu. Brama nie posiada zadaszenia. Skrzydła bramy oraz furtki zaprojektowanie zostały z belek o przekroju 100x100mm. Zastosowanie drewna takich wymiarów podyktowane jest przede wszystkim trudnymi warunkami w jakich użytkowana jest brama.
Ambona nr 1 Projekt konstrukcji drewnianych ambon myśliwskich składa się z trzech zasadniczych elementów: wieży, kabiny oraz drabiny. W zamyśle obu projektów ambony nr 1 oraz nr 2, kabina oraz drabina to elementy wspólne. Ich konstrukcja jest bardzo podobna. Jeśli występują pewne różnice konstrukcyjne to wynikają one jedynie z konieczności ich zaadoptowania do innej ustroju wieży. To co wyróżnia projekty ambony nr 1 oraz nr 2, to wieża. Zostały zaproponowane dwa rozwiązania.
Ambona nr 2 Projekt konstrukcji drewnianych ambon myśliwskich składa się z trzech zasadniczych elementów: wieży, kabiny oraz drabiny. W zamyśle obu projektów ambony nr 1 oraz nr 2, kabina oraz drabina to elementy wspólne. Ich konstrukcja jest bardzo podobna. Jeśli występują pewne różnice konstrukcyjne to wynikają one jedynie z konieczności ich zaadoptowania do innej ustroju wieży. To co wyróżnia projekty ambony nr 1 oraz nr 2, to wieża. Zostały zaproponowane dwa rozwiązania.